طبق معمول تا دیروقت بیدارم و خوابم نمیبره.

دیشب تا 4 صبح داشتم میخوندم. خیلی هم نگران بودم. هنوز کلی درس عقب مونده داشتم و روزها مثل برق و باد میگذشتن و من هم نتونستم استفاده درستی ازشون بکنم. به آزمون نزدیک بودم و دل نگران.

بزور خودمو خواب کردم. وقتی ساعت رومیزی صدا داد بزور چشمامو باز کردم ساعت 11 صبح بود. برای اینکه بتونم چشمامو باز کنم و مجبوری بیدار بشم رفتم سراغ گوشی. چک کردم دیدم کانال مدرسان شریف اطلاعیه داده که آزمون بخاطر سیل زدگان به تاخیر افتاده و رفت واسه بعد ماه رمضان. یعنی حدودا دو ماه دیگه.

ذوق مرگ شدم. خیلی خوشحال شدم و یه نفس راحت کشیدم که هنوز وقت هست. و خدا بازم لطف کرد و فرصتی داد.

چون داشتیم به ظهر نزدیک میشدیم کارهای خونه رو با جان و دل انجام دادم. بعد ناهار یه برنامه ریزی خوبی واسه این دو ماه کردم.

برنامه در حد توانمه.

فقط اولین روزش با یه اشتباه به مشکل برخوردم. اونم اینکه تو اهم و مهم کردن فصلها ترتیب رو رعایت نکردم و امروز موقع خوندن کاملا گیج بودم و نمیرفت تو مغزم. اصلا انگار دریچه های ورودی مغزم بسته شده بودن. مفاهیمی توش بود که فهمش سخت بود. منم که نه معلمی دارم واسم توضیح بده. فقط خودمم و خودم. هرچی فهمیدم دیگه همونه واسه امتحان.

خلاصه به این نتیجه رسیدم از فردا طبق ترتیب خود کتاب جلو برم و پرش نکنم. شاید موضوعات پیوسته باشن و مکمل هم. هرچند امروز هدر رفت ولی درس عبرتی شد واسه روزهای بعد.

سر ظهر داشتم حیاط رو می شستم حس خوبی داشتم. هوا ابری و خنک بود. حیاط شسته شده و تمیز. بوی غذای خوب. خونه جارو زده و کارهای انجام شده. حس خوبی بود.

فقط مونده بود درس که تایم بعد ناهار تا شب بود که متاسفانه اون برنامه خرابش کرد.

حالا به امید خدا فردا سعی در جبرانش میکنم.

* * * با این تغییرات نمیدونم کی آزمون خیاطیمو بدم. کلی باید تمرین کنم لباس بدوزم.

چقدر امسال کار دارم واسه انجام دادن. چه خوبه که سرم شلوغه.

* * * ممنون که بهم سر میزنید و با نظراتتون خوشحالم میکنید. شرمنده این مدت نمیتونم بیام پیشتون.

همینجا هم فقط واسه خالی کردن افکارم میام تا آروم بشم. نوشتن با هر موضوعی که باشه ، آرومم میکنه. مرسی که هستید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Megan باران موزيك گردشگری (¯´Rikimaru`¯) سارا و باباش Lou Natasha phdphdjob گردشگری