روزهای زیادیه که زیر و زبر شدم.

شاید بهتره بگم ماهها.

شایدم ماه براش کم باشه و بهتر باشه بگم سالها.

اونچه که مسلمه من از سه چهار ماه پیش ریتم زندگیم به شدت بهم ریخت.

مشکلات زیاده. گفتنش تو کلمات و جملات شاید نتونه حس و حال منو درست بیان کنه.

اینکه شب تا صبح خوابت نبره حتی با داروهای آرامبخش و خواب آور! و بعد دقیقا از یه ساعت خاصی به بعد بدنت به مغزت اعلام کنه که نیاز به خواب دارم. وقتی هم خوابیدی چنان به عمق و لایه های درونی خواب بری که انگار هیچ وقت تو این دنیا نبودی و البته شاخصه دنیای خوابت آدمهای آزاردهنده ، مشکلات و پریشانیهای زیاد، بیماریها و دردهای خاص باشن.

همینجا برام سوال پیش میاد. چراااا؟؟؟

چرا خوابهام همه اذیت کننده اند.

چرا دم ظهر که بزور بیدار میشم کسل و بی حوصله ام؟

چرا تمام این روزها و ماهها انگیزه و اشتیاق و میل به غذا خوردن و به تبعش آشپزی و حتی خریدهای سوپرمارکتی که من همیشه دوستش میداشتم همگی ناگهان افول کنند و به بی میلی تبدیل بشن؟؟

کل شبانه روز اگر وعده های غذایی من رو جمع ببندیم به اندازه یک وعده فرد معمولی نمیشه!

فقط بخاطر درد معده ام به اجبار تن به خوردن میدم. وگرنه از آشپزخونه و آشپزی و غذا همگی متنفرم!

منی که آشپزی زیباترین بخش زندگیم بود. اوج اوج دوستداشتنهام! 

وقتی اوج دوست داشتنهام به چنین سرنوشتی دچار میشه حالا شما ببینید تو بقیه قسمتهای زندگی چگونه ام.

نه تی وی می بینم.

نه مثل سابق همراه ظرف شستن و غذا درست کردن ، موسیقی گوش میدم. در واقع انگار اشباع شدم.

نه حوصله دوخت  و دوز و انجام کار هنری دارم.

نه حتی خواب به چشمم میاد.

نه حوصله بیرون رفتن از خونه حتی بازارگردی حتی خونه اقوامو دارم. حتی بابا و مامانم!!!!!!!!

دیگه حساب کنید در چه حالم!

تو این بساط روحی درس خوندن واویلاست. حتی حال ندارم خطوط کتابو بخونم و بفهمم و به ذهن بسپارم.

مرا چه شده؟

چه کسی میداند درد من چیست؟

حوصله شعر و ادبیات هم دیگه ندارم. 

چه باید کرد؟

چه باید کرد؟

راه حل چیه؟

همه میگن روانشناس ، روانپزشک ، فعالیتهای خارج از خونه و فیزیکی.

من همه رو انجام دادم و جوابی نگرفتم. از همه شون بیزارم.

من چم شده؟

چه تغییری کردم؟

دردم چیه؟

چطور درمانش کنم؟

چطور بشم مرضی دو سال پیش. مرضی سه سال پیش.

خدایا من تنها اینجوریم یا کس دیگری هم هست که چنین حالی داشته باشه؟؟

هیچ چیز حس خوشایندی نداره. اگرم داشته باشه در حد همون لحظه است. روز بعد دوباره حالم همینه که گفتم.

کاش کسی میتونست کمکم کنه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jose 村のアニメーション دبستان هاتف شهرکیان وبگاه جامع ویلاهای هوشمند جهان opic محصولات حرفه ای بیوتی رویال وبلاگ طرفداران میراکلس خریدوفروش سورس توليد و پخش لباس بچه اطلاعات ساختماني